Гроші в кредит

Гроші в кредит

Ситуації, коли необхідно взяти гроші в борг терміново, знайомі кожному – невистачило до зарплати або авансу, виникли непередбачені витрати на автомобіль або квартиру, довелося витрачатися на ліки або дітей. Складність фінансових проблем в тому, що часом для їх вирішення не вистачає лише кількох днів і кількох тисяч гривень, а зайняти у друзів, близьких і рідних вдається далеко не завжди. Так яке ж рішення?

Швидкий мікрокредит в Україні

Сервіс CreditMoney представляє найвигідніші пропозиції від банків і мікрофінансових організацій. Наш сервіс створений спеціально для тих, хто потрапив у боргову яму або потребує невелику суму грошей до зарплати. Завдяки CreditMoney, вам не доведеться відмовляти собі в найнеобхіднішому – їжі, одязі, ліках, бензині на авто. Адже всі ці фінансові питання так просто вирішуються!

Як оформити і отримати позику?

Вимоги МФО до позичальників досить лояльні, а тому для оформлення заявки на кредит необхідно лише надати два документи – паспорт громадянина України та ідентифікаційного коду, і заповнити анкету. Тут треба буде вказати особисті дані, джерело і розмір стабільного доходу, деяку іншу інформацію. Пам’ятайте, що чим повніше ви розповісте про себе, тим більше підстав буде у служби безпеки довіряти вам.

Зазвичай на заявку йде не більше 10-15 хвилин і приблизно через такий же час вже можна буде отримати відповідь служби безпеки – схвалення або відмову. Наш сервіс дозволяє відправляти запити відразу в кілька кредитних організацій, а тому, навіть в разі відмови однієї з них, у вас залишаються хороші шанси на отримання схвалення від інших компаній. За згодою з боку декількох МФО ви зможете вибрати найбільш зручний пропозицію.

Як взяти гроші в борг?

Мікрофінансові організації працюють по-різному, надаючи послуги на різних умовах. Тому момент отримання грошей слід уточнювати окремо. Найбільш простий і поширений спосіб передбачає отримання необхідної суми готівкою на руки в відділенні компанії в Київ або інших містах після заповнень заявки на сайті і її схвалення.

Якщо ви вже не в перший раз користуєтеся послугами МФО і маєте бездоганну репутацію, то гроші можна отримати на карту або банківський рахунок – також після схвалення. Пам’ятайте, що процентна ставка при отриманні кредиту готівкою в відділенні і безготівково на карту можуть відрізнятися. Обов’язково уточнюйте ці умови у компанії, з якою укладаєте договір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *