Що слід знати про мікропозики перед їх отриманням?

Микропозики – що варто знати

Коли людина має потребу в максимально швидкому отриманні коштів для будь-якої термінової покупки або оплати послуг, вона вдається до мікрокредитування. Дана послуга на сьогоднішній день стає все більш популярною. Звичайно, банківські організації надають кредити на невеликі суми, але у позичальника не завжди є можливість звернутися до них в силу деяких обставин.

У таких випадках на допомогу приходять мікрофінансові організації. Вони можуть надати необхідну суму в найкоротші терміни з мінімальними зусиллями. При очевидних перевагах, такий спосіб отримання коштів має свої особливості, з якими неодмінно слід ознайомитися.

Микрозайм

Сума яку можуть надати

Очевидно, мікрофінансові організації працюють тільки з невеликими позиками і можуть відмовити у великому кредиті, особливо якщо людина звернулася до них в перший раз. Межі наданих коштів визначає кредитор, але, в цілому, рамки для всіх угод приблизно схожі. Як правило, мінімальна сума становить одну тисячу рублів, а максимальна – не більш двадцяти. Відносно постійних клієнтів, які зарекомендували себе як справних платників, організації можуть змінювати умови і надавати вигідні пропозиції: знижувати відсоток, збільшувати терміни виплат, підвищувати максимальний поріг кредиту.

Як оформити мікрокредит?

Як правило, не потрібно великої кількості документів. Перевагою такої кредитної угоди виявиться і те, що поручитель і заставне майно так само не будуть потрібні. Спеціаліст попросить у позичальника тільки паспорт. Може здатися, що кредитори абсолютно не займаються перевіркою своїх клієнтів і надають гроші кожному, хто до них звернеться. Це далеко не так. Особи, у яких в минулому були серйозні проблеми з поверненням боргу, досить часто отримують відмову. Якщо ж у потенційного позичальника все ж були невеликі труднощі з виплатою, але він в результаті відшкодував всю суму, то його заявку схвалять.

Підібрати банки для отримання мікрокредиту ви зможете на нашому сайті, просто перейдіть в меню і виберіть «Кредитна картка». В цьому розділі вказані найкращі пропозиції на сьогодні.

Як погасити мікрокредит?

Клієнти мікрофінансових організацій цінують можливість економити час, а також зручність послуг, що надаються. Саме з цієї причини кредитори дозволяють виробляти погашення боргу різними способами. Наприклад, за допомогою банку, електронного гаманця, через платіжний термінал або безпосередньо в касі організації, що надала позикову суму. Зазвичай при оформленні угоди фахівець пояснює клієнту, якими шляхами можна повернути гроші.

У деяких випадках використання мікропозик може бути значно вигідніше споживчих кредитів. Якщо всі умови дотримані, а зобов’язання виконані, то переплата виявиться порівняно невеликий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *